Bosch Grubu Kişisel Bilgileri Koruma İlkeleri

 

Bosch Grubu (“BOSCH”), internet sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz için ve şirketimiz ile ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder.


BOSCH, mahremiyetinize saygı gösterir


Kişisel bilgilerinizin işlenmesi sırasında mahremiyetinizin korunması ve tüm ticari bilgilerin güvenliği, bizim için iş süreçlerimizde dikkate aldığımız önemli bir husustur. Web sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde topladığımız kişisel bilgiler kesinlikle gizli tutulur, sadece yasal sınırlar içerisinde kullanılır. Kişisel bilgilerin korunması ve bilgi güvenliği, kurumsal politikamızın bir parçasıdır. BOSCH'un kişisel verilerin korunması hakkındaki taahhüdü yalnızca BOSCH'a ait web sayfaları için geçerlidir. BOSCH web sayfaları aracılığıyla diğer sunuculara ait web sayfalarınaulaşılması halinde kişisel bilgilerin korunması ile ilgili olarak BOSCH'un sorumluluğu sona erer.


Kişisel bilgilerin toplanması ve işlenmesi


Web sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde şu bilgileri kaydederiz: Kullandığınız internet servis sağlayıcısının ismi, ziyaret ettiğiniz bir önceki web sayfası, bizim sitemizde ziyaret ettiğiniz web sayfaları ile ziyaretinizin tarihi ve süresi. BOSCH, ziyaretçilerin tercihlerini izleyebilmek ve web sayfalarını en iyi biçimde tasarlayabilmek için cookie'ler ve aktif komponentler (örn. JAVA Script) kullanır. Tarayıcı ayarlarınızda cookie'lere izin vermeme olanağı da bulunur. Ancak, bu durumda websayfalarının bazıfonksiyonlarının çalışmayabileceğine dikkatinizi çekmek isteriz. Bunların dışında, örneğin bir kayıt işlemi, bir anket veya bir sözleşmenin ifa edilmesi kapsamında yalnızca kendi rızanızla verdiğiniz kişisel bilgiler BOSCH tarafından kaydedilir.


Kişisel bilgilerin kullanımı, başkalarla paylaşımı ve amaca bağlığı


BOSCH, kişisel bilgilerinizi web sayfalarının teknik idaresi, müşteri yönetimi, ürün anketleri ve pazarlama amaçlı olarak sadece gerektiği ölçüde üçüncü şahıslara açıklar ve kullanır. İzniniz olmadan bilgilerinizi BOSCH şirketler grubu dışındaki üçüncü kişilerle paylaşmayız.


Güvenlik
 

Yönettiğimiz bilgilerinizin kötü amaçla değiştirilmesi, kaybedilmesi, tahrip edilmesi veya yetkisiz kişilerce erişilmesini ya da yetkisiz kişilerle paylaşılmasını önlemek amacıyla BOSCH, gerekli güvenlik tedbirlerini alır. Aldığımız güvenlik tedbirlerini teknolojik ilerlemeye paralel olarak sürekli geliştiririz. Ancak, gerekli tüm güvenlik tedbirlerine ve BOSCH’un hiçbir kusuru olmamasına rağmen kişisel bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından yetkisiz erişim sonucunda kullanılması ve bundan dolayı oluşan zararlar sebebiyle BOSCH’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.Seçme olanağı


Kişisel bilgilerinizi ayrıca size ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak ve gerektiğinde bu konuda sizinle anket yapmak amacıyla da kullanmak isteriz. Bu gibi faaliyetlere katılmanız tabii ki tümüyle isteğinize bağlıdır. Bilgilerinizi kullanmamızı kabul etmiyorsanız bizi bu yönde bilgilendirmeniz yeterlidir; bu durumda kişisel bilgilerinizi hemen bloke ederiz.


İrtibat
 

Bilgilerinizin işlenmesine ilişkin öneri ve şikayetleriniz için 0216 538 5292 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzu arayabilirsiniz. Bilgilerin doğrululuğuna yönelik gösterdiğimiz hassasiyete rağmen yanlış bilgilerin kaydedilmiş olması durumunda bunları talebiniz üzerine düzelteceğiz.